6 porad dotyczących zakupu torby golfowejJest niewiele rzeczy bardziej zniechęcających dla nowego golfisty niż zakup odpowiedniej torby golfowej. Większość z nas spędza tyle czasu na poszukiwaniu najlepszego zestawu kijów i butów, że zapominamy, że będziemy również potrzebować czegoś do ich noszenia. I chociaż może się to nie wydawać ważnym elementem zestawu, Twój golfista spędzi dużo czasu ze swoją torbą - w końcu będzie musiał ją nosić wokół 18 dołków, a także przechowywać gdzieś w domu, kiedy skończy! Aby pomóc Ci kupić właściwy i zaoszczędzić trochę pieniędzy w procesie, oto sześć wskazówek, jak kupić torbę golfową. Czy masz już coś w głowie lub nadal próbujesz zdecydować, która jest najlepsza torba golfowa dla Ciebie, te wskazówki dadzą Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby dokonać świadomego wyboru.

Wiedzieć, co jest dla ciebie ważne w torbie

Jest to pierwsza rzecz, o której należy pomyśleć przy zakupie torby golfowej. Jak często będziesz używać torby i gdzie będziesz ją zabierać? Czy będziesz nosił swoją torbę na wózku po polu golfowym, czy będziesz ją nosił na piechotę? Czy będziesz uderzał z różnych tee, więc będziesz szukał mniejszej torby lub czegoś z większą ilością miejsca? Musisz również rozważyć, jak wiele będziesz nosić. Torby golfowe mają szeroką pojemność wagową, z niektórych idzie tak wysokie, jak 100 lbs! Jednakże, jeśli nie chodzisz po polu, będziesz chciał pomyśleć o tym, jak ciężka będzie torba po rundzie, i czy będzie to zbyt ciężkie dla ciebie, aby nosić wokół. Jeśli chodzisz po kursie, możesz chcieć poszukać torby, która ma kółka.

Jakie materiały są dostępne?

Oprócz ogólnego rozmiaru torby golfowej, musisz również pomyśleć o materiałach, z których jest wykonana. Być może wydajesz dużo pieniędzy na odzież golfową i będziesz chciał, aby trwała jak najdłużej. Wytrzymałe tkaniny, w tym materiały odporne na zarysowania, będą bardziej odporne na zużycie. Możesz również chcieć uwzględnić tkaniny wodoodporne, jeśli grasz w mokrych warunkach. Jeśli chodzisz po kursie, będziesz chciał upewnić się, że torba nie jest zbyt ciężka do noszenia. Jeśli planujesz chodzić, spróbuj zdobyć torbę, która ma kółka. Jeśli masz wózek, będziesz miał więcej opcji do dyspozycji.

Zdecyduj się na punkt cenowy

Jest to z pewnością najbardziej oczywista rzecz do rozważenia przy zakupie torby golfowej. Cena toreb golfowych różni się drastycznie w zależności od materiału i marki, którą wybierzesz. Jeśli szukasz torby z wyższej półki, możesz spodziewać się wydatków od 300 dolarów w górę. Jest to mało prawdopodobne, aby być dobrą opcją dla początkującego, choć. Jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz jak często będziesz grał w golfa, będziesz chciał znaleźć tańszą opcję. Można dostać torby poniżej 100 dolarów, więc warto zrobić swoje badania, aby znaleźć torbę, że lubisz, że pasuje do budżetu.

Spójrz na nazwę marki i reputację

To jest coś, czego nie chcesz przeoczyć przy zakupie torby golfowej. Chcesz mieć torbę, która będzie trwała długo. Nie chcesz, aby rozpadła się po kilku miesiącach użytkowania. Spójrz na markę torby, którą lubisz i zrób kilka badań na temat firmy za nią. Jeśli możesz, spróbuj znaleźć recenzje od poprzednich nabywców torby, którą myślisz o zakupie. To da Ci wyobrażenie o tym, jak inni ludzie są zadowoleni z torby, a także pozwoli Ci dowiedzieć się o wszelkich problemach, które inni mieli z nim. Nie chcesz kupić torby, która ma reputację rozpadającej się. Nie tylko jest to drogie, ale również rozczarowujące, jeśli oczekujesz wysokiej jakości torby golfowej.

Sprawdź listę kontrolną tkaniny pola golfowego

Jednym z najlepszych sposobów, aby szybko sprawdzić jakość torby golfowej jest spojrzenie na tkaninę. Na wewnętrznej stronie torby będzie metka, która będzie miała opis tkaniny. Upewnij się, że sprawdzisz rodzaj tkaniny. Najczęstsze tkaniny to nylon, poliester i bawełna. Torby nylonowe są zazwyczaj najdroższe i nie zawsze są najlepszą opcją dla tych, którzy chodzą po kursie. Podobnie, torby bawełniane nie zawsze są dobrym pomysłem dla tych, którzy chodzą po kursie, ponieważ bawełna jest bardziej podatna na rozdarcie niż inne materiały. Torby poliestrowe są dobrym kompromisem między ceną a trwałością. Są one również bardziej odporne na wodę niż bawełna.

Kupując torbę golfową, będziesz chciał pomyśleć o materiałach, marce i punkcie cenowym. Będziesz także chciał sprawdzić tkaninę i upewnić się, że jest odpowiednia do chodzenia po polu. Najlepsza torba golfowa dla Ciebie będzie taka, która jest trwała, łatwa w użyciu i pasuje do Twoich potrzeb i budżetu. Mając na uwadze te wskazówki, będziesz w stanie znaleźć idealną torbę golfową dla Ciebie.