Akcesoria golfowe, które każdy golfista potrzebuje, aby uaktualnić swoją gręCzy kiedykolwiek czujesz, że jesteś swoim własnym najgorszym wrogiem, kiedy grasz w golfa? Możesz mieć wszystkie umiejętności na świecie, ale bez odpowiednich narzędzi, może się okazać, że twoja gra się zatrzymuje. Golfista wewnątrz ciebie może krzyczeć o więcej odległości, więcej spójności i więcej dokładności. Jeśli tak, to czytaj dalej, aby odkryć niektóre z najlepszych sposobów na uaktualnienie swojej gry z szeregiem nowych akcesoriów golfowych, które zrewolucjonizują Twoje doświadczenie na greenach. Ten sport jest tyle o etykiecie, jak to jest o uderzanie piłki do małych otworów. Ale nie martw się - to nie jest tak niezręczne, jak się wydaje! Golf ma swoje korzenie w społeczeństwie, a etykieta odgrywa w nim dużą rolę. Więc zanim uderzysz na pole i zniszczysz kilka tees, oto kilka wskazówek, jak zachowywać się jak zawodowiec, grając jak amator...

Poznaj zasady etykiety

Każdy sport ma swój własny zestaw zasad i etykiety, ale w świecie golfa każda zasada ma swój powód. Jeśli chcesz, aby inni szanowali cię jako gracza, i jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo na polu, musisz najpierw być świadomy etykiety, która się z tym wiąże. Kiedy jesteś na tee boxie, upewnij się, że nigdy nie uderzasz swojej piłki, kiedy inni gracze przygotowują się do uderzenia, i nie rzucaj cienia na green, kiedy masz zamiar puttować, aby dać innym znać, że wciąż tam jesteś.

Ponadto, kiedy wykonujesz puttowanie, zawsze pamiętaj, aby umieścić flagę na dołku po prawej stronie, jeśli jesteś leworęczny, i odwrotnie. I na koniec, nie zapomnij wymienić divota, kiedy skończysz uderzać swoją piłkę.

Używaj wysokiej jakości butów do golfa

Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po polu, najlepsze buty do golfa dla ciebie to takie, które pozwalają zginać kolana, stać wysoko i obracać się na nogach. Powinny również zapewniać stabilność, trakcję i wsparcie dla Twoich kostek, kolan i bioder. Ważne jest również, aby upewnić się, że Twoje buty do golfa pasują do Ciebie prawidłowo, co oznacza, że nie powinny być ani za długie, ani za krótkie. Ważne jest, aby pamiętać, że różne buty są zaprojektowane do różnych zastosowań, więc zawsze wybieraj ten, który najlepiej pasuje do Twojej gry. Wysokiej jakości buty golfowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić stabilność, komfort i wsparcie, co jest ważne dla Twojej gry. Jeśli Twoje buty nie mają odpowiedniego wsparcia, Twoje kostki są narażone na ryzyko kontuzji.

Zainwestuj w dobry zestaw kijów golfowych

Dobry zestaw kijów golfowych może zrobić ogromną różnicę w twojej grze. To, jaki zestaw dostaniesz, zależy jednak od kilku czynników, w tym od poziomu twoich umiejętności, terenu, na którym grasz i rodzaju gry, w którą grasz. Na przykład, jeśli jesteś początkujący, możesz chcieć iść na standardowy zestaw z grafitowym wałem. Z drugiej strony, jeśli jesteś średnio zaawansowanym graczem, możesz chcieć dostać zestaw z wałkiem stalowym. Jeśli grasz w specyficzny styl gry, możesz również wybrać specjalny zestaw klubów, takich jak sand wedge lub lob wedge.

Nie zapomnij o uchwytach do golfa

Dobry uchwyt golfowy jest niezbędny dla płynnego, zrelaksowanego i dokładnego swingu. Problem w tym, że większość graczy nie dba o swój uchwyt tak jak powinna. W rzeczywistości wielu z nich zapomina o swoim uchwycie, aż jest za późno, co może mieć wpływ na sposób, w jaki wykonują swing. Utrzymanie uchwytu w dobrej formie może dać Ci więcej kontroli nad swingiem, pomóc Ci zamachnąć się szybciej i uderzyć piłkę dalej. Chwyt jest połączeniem pomiędzy kijem a rękami, więc ważne jest, aby go chronić. Jeśli utrzymujesz uchwyty w czystości i suchości, możesz przedłużyć ich żywotność. Jeśli uchwyt jest zużyty, czas go wymienić.

Popraw swoją krótką grę dzięki kijowi do chipowania

Jeśli chcesz poprawić swoją krótką grę, powinieneś rozważyć zakup kija do chipowania. To akcesorium jest zaprojektowane tak, aby pomóc Ci łatwo uzyskać piłkę w powietrzu, gdy jesteś blisko greenu. Kije do chipowania są dostępne w różnych wzorach i materiałach, ale najlepszy dla Ciebie jest ten, który jest przeznaczony do Twojej gry. Kije do chippingu różnią się od putterów tym, że są zaprojektowane z myślą o lofcie, co oznacza, że powierzchnia klubowa nie ma lub ma bardzo mały kąt. Kije do chipowania są zaprojektowane tak, aby piłka schodziła z powierzchni kija pod dużym kątem, dając jej wystarczający loft lub trajektorię, aby przejść nad trawą. Pozwala to na uniesienie piłki w górę i w powietrze z minimalnym backspinem.

Urzeczywistnij najwyższą dokładność dzięki golfowemu odbiornikowi GPS

GPS do golfa może zrobić całą różnicę w twojej grze. Jest to nieocenione narzędzie, które nie tylko wskazuje twoją pozycję na polu, ale także oblicza odległości, prędkość, czas i inne przydatne informacje, które mogą pomóc poprawić twoją grę. Zegarki GPS do golfa stały się bardziej dokładne przez lata i stały się teraz istotną częścią wyposażenia każdego zapalonego golfisty. Większość z nich posiada szeroką gamę funkcji, które mogą pomóc w poprawieniu gry i wykorzystaniu jej w jak największym stopniu. Niektóre z tych funkcji obejmują statystyki puttowania, pomiary odległości kija, mapy pola i dziur, śledzenie strzałów i wiele innych. Lub, może chcesz rozważyć ręczne urządzenie golfowe GPS, jeśli chcesz więcej funkcji i są gotowi nosić większe urządzenie, które może zmieścić się w kieszeni.

W golfie chodzi o dobrą zabawę Golf to sport, w który gra się kijami, a kije są przeznaczone do uderzania piłek, a nie ludzi! Bądź ostrożny podczas wymachu kijami, ponieważ błędny swing może spowodować znaczne szkody. Uderzając piłkę, upewnij się, że jesteś w odległości co najmniej sześciu jardów od osoby uderzającej piłkę, zanim wykonasz zamach. Upewnij się, że celujesz w piłkę, ponieważ łatwo jest trafić w niewłaściwą piłkę! Jeśli chodzi o umieszczenie piłki w dołku, nie ma wstydu w odejściu z parą, zwłaszcza jeśli dopiero zacząłeś grać. Kluczem do czerpania radości z gry jest upewnienie się, że dobrze się bawisz podczas gry. Spróbuj uniknąć porównywania się z innymi, ponieważ każda osoba ma swoją własną, unikalną grę.