Jak zacząć grać w golfa: Przewodnik dla początkujących w golfieCzy szukasz dostać się do golfa? Być może słyszałeś historie o tym dziwnym sporcie, a może ktoś zaprosił cię do gry z nimi. Bez względu na powód, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak zacząć grać w golfa. Kiedyś niszowe zainteresowanie głównie skierowane do starszych ludzi, jak również tych, którzy pochodzą z pieniędzy i mają członkostwo w klubie, golf widzi odrodzenie popularności wśród millenialsów. Jest to również przystępny sport, aby dostać się do - albo przez grę w mini-golfa w lokalnym centrum handlowym lub uczenie się, jak grać na bardziej tradycyjnym polu 18-dołkowym. Oto kilka wskazówek, jak zacząć grać w golfa.

Driving range - co to jest

Jednym z najlepszych miejsc do ćwiczenia golfa jest driving range. Będziesz miał szansę na uderzenie różnych strzałów, z różnych położeń i z różnymi kijami, w tym putterem. To jest świetne dla początkujących, którzy nie mają nikogo do gry rundy z, i są po prostu próbuje nauczyć się podstaw. Zakres jazdy może być bardzo niedrogie, i to świetny sposób, aby uzyskać poczucie lotu piłki i dźwięk / czuć z różnych klubów. Jedynym minusem jest to, że nie jest tak wciągająca jak kurs, i nie dostaniesz tego samego czuć na różne warunki. I nie będziesz w stanie ocenić dokładnych odległości dla niektórych klubów.

Uderzanie wiadrem piłek Innym świetnym sposobem, aby ćwiczyć i naprawdę uzyskać poczucie gry jest uderzenie wiadra piłek, albo na driving range lub w domu. Jeśli uderzasz wiadro w domu, upewnij się, że masz siatkę, więc nie trafisz przypadkowo w sąsiednie domy. Można też umówić się na uderzenia z przyjacielem, albo w jego domu, albo na driving range. Podczas uderzania w wiadro możesz celować w konkretne strzały, takie jak chipy i pitche, lub po prostu uderzać różne strzały. To może pomóc Ci przyzwyczaić się do różnych kłamstw i odległości. Jest to również świetne rozwiązanie, jeśli nie masz konkretnego kursu, który grasz często, ale chcesz wiedzieć, jak daleko uderzyć pewne kluby dla niektórych odległości.

Znajdź klasę lub lekcję, którą lubisz

Jeśli masz szczęście, twój obszar może mieć szkoły golfowe lub akademie. Jest to świetny sposób, aby szybko uzyskać pewne instrukcje, i może być w stanie znaleźć ofertę, w której można uzyskać kilka lekcji i sprzęt. Inną opcją jest użycie aplikacji takiej jak Golfable, która oferuje interaktywne lekcje i programy szkoleniowe. Jeśli chcesz uczyć się na własną rękę, możesz podnieść książkę golfową lub dwie, a może znaleźć serię wideo online, które lubisz. Trudno jest odtworzyć prawdziwą lekcję golfa, ale te zasoby mogą być świetnym punktem wyjścia.

Kup odpowiedni sprzęt

Kiedy już znajdziesz klub lub dwa, które lubisz, możesz być w stanie znaleźć używany zestaw, ale najlepiej jest iść z nowymi klubami od początku. Będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, co lubisz i będziesz mógł zobaczyć, czy są jakieś kluby, które musisz wymienić lub uaktualnić, jak dowiesz się więcej o grze. Dla początkujących, to najlepiej znaleźć zestaw, który jest wyrozumiały, więc nie będzie się frustrować, jeśli nie uderzyć piłkę idealnie. Wielu sprzedawców golfowych oferuje zestawy startowe, które zawierają różne kije, ale są też pojedyncze kije, które można kupić, jeśli chcesz ulepszyć konkretny klub. Jest to również dobry pomysł, aby uzyskać torbę, aby umieścić wszystkie swoje kluby w, jak również kilka piłek golfowych.

Gdzie grać?

Jeśli chcesz grać w golfa, będziesz musiał znaleźć miejsce do gry. Idealnie, znajdziesz pole golfowe, które ma członkostwo dostępne, lub gdzie można uzyskać przepustkę dla gości. To pozwoli Ci grać poza godzinami pracy, a także w święta, kiedy kursy są zwykle pełne ludzi. Jeśli grasz na polu publicznym, możesz mieć do czynienia z powolną grą i ludźmi, którzy nie przestrzegają zasad. Gra na niektórych polach może być również dość kosztowna, a Ty możesz nie być w stanie grać tak często. Jeśli masz przyjaciół, którzy grają, możesz być w stanie dołączyć do rundy od czasu do czasu. Jest to świetny sposób, aby zacząć grać i poznać nowych ludzi. Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, którzy grają w golfa, możesz spróbować znaleźć grupę na Meetup lub golfowej sieci społecznej.

Kiedyś niszowe zainteresowanie skierowane głównie do starszych ludzi, a także tych, którzy pochodzą z pieniędzy i mają członkostwo w klubie, golf widzi odrodzenie popularności wśród millenialsów. Jest to również niedrogi sport, aby dostać się do - albo przez grę w mini-golfa w lokalnym centrum handlowym lub uczenie się, jak grać bardziej tradycyjne 18-dołkowe pole. Istnieje wiele opcji rozpoczęcia gry w golfa, od pójścia na driving range do uderzenia wiadra piłek w domu. Po znalezieniu klubu lub dwóch, które lubisz, najlepiej jest kupić nowy sprzęt. Gdy już znajdziesz miejsce do gry, możesz zacząć budować swoją grę.