Najlepsze akcesoria do golfa dla początkującychGolf jest grą precyzyjną. Musisz być w stanie czytać green i zrozumieć, ile loft trzeba na swoim klubie, aby uzyskać piłkę w górę iw dół z każdej odległości. Jednak golf może być również podstępny. Jeśli jesteś początkującym lub nawet średnio zaawansowanym graczem, może się okazać, że trudno jest śledzić, gdzie ląduje piłka, gdy próbujesz czytać teren pod różnymi kątami. To może sprawić, że znalezienie piłki po uderzeniu będzie jeszcze trudniejsze! Jeśli jesteś nowym golfistą lub szukasz sposobów na poprawę swojej gry, inwestowanie w niektóre wspaniałe akcesoria golfowe może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Od niedrogich znaczników tee i dalmierzy do bardziej ekskluzywnych przedmiotów, takich jak wodoodporne kurtki i kamery do gry w golfa (które są również bardzo pomocne w identyfikowaniu błędów w technice), istnieje wiele małych rzeczy, które mogą naprawdę poprawić Twoją grę.

Oznaczanie piłki golfowej

Jedną z pierwszych rzeczy, które prawdopodobnie zauważysz, jeśli jesteś początkującym golfistą, jest to, jak łatwo jest stracić ślad piłki golfowej. Jeśli nie jesteś ostrożny, skończysz spędzając więcej czasu na szukaniu swojej piłki, a nie na jej uderzaniu! Na szczęście jest to łatwo rozwiązany problem! Istnieje wiele różnych znaczników piłki golfowej na rynku, dzięki czemu łatwo jest śledzić swoją piłkę golfową, gdziekolwiek uderzysz z. Znaczniki piłki golfowej są małe kawałki sprzętu, które są przeznaczone do mocowania do boku swojej piłki golfowej. W zależności od markera, możesz być w stanie napisać numer dołka, odległość od tee i kierunek strzału na piłce golfowej. Może to znacznie ułatwić nawigację po polu, zwłaszcza jako nowy golfista!

Dalmierz GPS

Jeśli jesteś golfistą, który lubi wiedzieć dokładnie, jak daleko uderzył piłkę, golfowy dalmierz GPS jest świetnym elementem wyposażenia, w który warto zainwestować. Dalmierze GPS to ręczne urządzenia, które pozwalają znać dokładnie odległość do każdego punktu na polu golfowym. Jak również jest w stanie powiedzieć, odległość do pin, te mogą być przydatne do oznaczania swojej piłki golfowej, gdy grasz z tee. W zależności od wybranego modelu, możesz być w stanie nagrywać i przeglądać swoją grę, jak również śledzić swój wynik.

Dalmierze GPS mogą być drogie, więc najlepiej zapisać je jako inwestycję dla średnio zaawansowanych i doświadczonych golfistów. Jednakże, jeśli chcesz usprawnić swoją grę i jesteś poważny o golfie, dalmierz GPS może być świetnym wyborem!

Wodoodporna kurtka

Nikt nie chce zostać złapany w ulewę na polu golfowym. Wodoodporne kurtki są zaprojektowane tak, by nie przepuszczały deszczu i utrzymywały cię w suchości. Mogą być świetnym dodatkiem do twoich akcesoriów golfowych, zwłaszcza jeśli grasz w golfa w chłodniejszym klimacie. Gdziekolwiek grasz w golfa, prawdopodobnie doświadczysz w pewnym momencie deszczu. Deszcz może mieć ogromny wpływ na twoją grę. Śliska trawa, słaba widoczność i trudny teren mogą sprawić, że deszczowy dzień na polu golfowym będzie niezwykle frustrujący. Jednak dzięki wodoodpornej kurtce możesz pozostać suchy i wygodny, co znacznie ułatwia grę. Jeśli jesteś początkującym golfistą i nie chcesz, by deszcz Cię zniechęcił, wodoodporna kurtka jest świetną inwestycją. Pomoże Ci ona pozostać suchym i wygodnym, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się grą nawet przy złej pogodzie!

Shagger / środek do czyszczenia piłek

Szarfy i czyściki do piłek to najlepsi przyjaciele każdego golfisty. Dzięki nim łatwo jest utrzymać piłkę w czystości i gotowości do gry bez żadnego zamieszania. Możesz utrzymywać swoje kije w czystości również za pomocą czyścika do kijów golfowych. Jeśli jesteś nowym golfistą, może się okazać, że jest to coś, co naprawdę lubisz robić. Jest to relaksujące działanie, które można wykonać podczas oglądania telewizji. Jeśli grasz regularnie, szybko zdasz sobie sprawę, jak łatwo brud i trawa mogą utknąć w piłce golfowej. Ball shagger może zrobić szybką pracę z czyszczenia piłki golfowej, dzięki czemu wygląda zupełnie nowy ponownie! Te poręczne małe przedmioty są łatwe do przymocowania do torby golfowej, więc możesz je mieć zawsze pod ręką, gdy potrzebujesz wyczyścić swoją piłkę. Jeśli grasz w golfa bardziej regularnie, jest to dobry pomysł, aby zainwestować w shagger piłki golfowej i czyszczenia piłki golfowej. Są one niedrogie i utrzymają twoją grę w dobrym stanie.

Obuwie

Obuwie jest często pomijaną częścią akcesoriów golfowych. Jednak może ono znacząco wpłynąć na twoją grę i poziom komfortu. Jeśli grasz w golfa przy ciężkiej pogodzie, para wodoodpornych butów turystycznych może być świetnym dodatkiem do twojej torby golfowej. Jeśli grasz w golfa w gorące dni, możesz pomyśleć o zainwestowaniu w parę oddychających butów do golfa. Niezależnie od pogody, obuwie do golfa może naprawdę pomóc Ci zachować komfort na polu. W zależności od tego, na jakim terenie grasz w golfa, prawdopodobnie będziesz chciał mieć parę butów do golfa z dobrą przyczepnością. To pomoże Ci uniknąć poślizgu i upadku na mokrej trawie.

Golf to wymagająca gra do opanowania, niezależnie od poziomu doświadczenia. Podczas gdy istnieje wiele akcesoriów, które mogą pomóc poprawić swoją grę, ważne jest, aby pamiętać, że najważniejszym aspektem golfa jest praktyka. Jeśli chcesz się poprawić, musisz włożyć godziny na polu. Jeśli jesteś nowy w grze lub szukasz sposobów na poprawę, inwestowanie w niektóre wspaniałe akcesoria golfowe może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Od niedrogich tee markerów i dalmierzy do bardziej ekskluzywnych rzeczy jak wodoodporne kurtki i kamery golfowe (które są również bardzo pomocne w identyfikacji błędów w technice), jest wiele małych rzeczy, które mogą naprawdę poprawić twoją grę.