Najlepsze budżetowe kije golfowe: Kije GolfoweSzukasz poprawy swojej gry, ale nie chcesz rozbić banku? W tym artykule, wymieniamy niektóre z najlepszych budżetowych klubów golfowych na rynku. Jeśli jesteś początkującym golfistą lub po prostu kimś, kto chce kupić swój pierwszy zestaw kijów golfowych, znajdziesz tutaj dokładnie to, czego potrzebujesz! Jak w przypadku każdego sportu, ważne jest, aby mieć wysokiej jakości sprzęt, który nie złamie się po zaledwie kilku użyciach. Na szczęście istnieje wiele przystępnych opcji dla tych, którzy chcą dostać się do golfa bez wydawania fortuny. Jeśli jesteś nowy w golfie lub po prostu próbuje go po raz pierwszy, zakup całego zestawu markowych klubów może być drogie i niepotrzebne. Nie potrzebujesz tych wszystkich różnych rodzajów kształtów główek klubowych i kątów loft; wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to wysokiej jakości zestaw hybrydowych żelazek i woodów, które czują się naturalnie w twoich rękach.

Żelazka hybrydowe

Najlepsze hybrydowe żelazka dla początkujących to TaylorMade M2 Irons. Żelazka te są przeznaczone dla graczy, którzy uderzają z niską lub średnią trajektorią piłki, i są idealne dla początkujących, ponieważ czują się tak samo jak wyższe żelaza cavity-back bez wysokiej ceny. Z grafitowymi trzonkami i konstrukcją ważenia na obwodzie, te żelazka dają dużo wybaczenia przy błędach i są świetne dla golfistów z wolniejszą prędkością swingu, jak również.

Główki są nieco mniejsze niż w przypadku większości ironów, co jest dobrą wiadomością dla golfistów o mniejszych dłoniach, a także posiadają bardzo ładnie wyglądające trwałe wykończenie, które pomaga zapobiegać rdzy i korozji. Ogólnie rzecz biorąc, są one doskonałym wyborem dla każdego, kto chce uzyskać wysoki poziom wydajności, ale nie chce wydawać tony pieniędzy.

Jeśli szukasz żelazek w niższej cenie, będziesz chciał sprawdzić zestaw Wilson Men's Golf Club. Te żelazka są przeznaczone dla graczy o wolniejszej prędkości swingu i są wyposażone w grafitowy trzon i kutą główkę klubu, więc wiesz, że są wysokiej jakości. Nie są to najbardziej estetyczne żelazka, ale są lekkie i łatwe do trafienia. Aby pomóc golfistom na każdym poziomie zaawansowania poprawić swoją grę, kije te mają hybrydowe odbicie (zaprojektowane tak, aby pomóc Ci uderzać zarówno z fairway'a jak i z rough), projekt C-groove i progresywny projekt sand-blade. Ogólnie rzecz biorąc, te żelazka są świetne w swojej cenie i mogą pomóc w poprawie gry bez względu na poziom umiejętności.

Hybryda

Jako początkujący golfista, jesteś prawdopodobnie zastraszony perspektywą uderzania tych małych białych piłek długim drewnianym kijem. Jednak przy odrobinie praktyki i odpowiednim sprzęcie, będziesz wbijał je prosto do dołka w mgnieniu oka! Jeśli jesteś nowym golfistą dopiero uczącym się gry, to może być dość przytłaczające, aby wybrać, które kluby golfowe są najlepsze dla Ciebie. Istnieje tak wiele różnych rodzajów klubów golfowych dostępnych na rynku w tych dniach, że łatwo jest się pomylić. Oto kilka informacji, które pomogą Ci zrozumieć, jaki typ klubu golfowego jest odpowiedni dla Ciebie jako początkującego i pomogą Ci wybrać najlepsze kluby golfowe dla początkujących.

Hybryda jest krzyżówką długiego żelaza i krótkiego drewna. Hybrydy są przeznaczone dla golfisty, który nie jest bardzo dokładny, ale chce uderzyć piłkę na długą drogę. Hybrydy zazwyczaj mają szeroką główkę i są łatwiejsze do trafienia niż żelazo. Początkujący golfista może chcieć spróbować hybrydy, jeśli ma problemy z krótkimi żelazkami. Dobra hybryda będzie oferować trochę więcej wybaczenia niż próba uderzenia żelazem. Są one łatwiejsze do trafienia z niższym środkiem ciężkości. To sprawia, że są dobre dla ludzi, którzy nie mają umiejętności, aby trafić dokładnie krótki strzał żelaza. Hybrydy są generalnie łatwiejsze do trafienia niż długie żelazka. Będą jednak lecieć nieco krócej niż długie żeliwa. Hybrydy są dostępne w szerokim zakresie loftów, więc możesz znaleźć taki, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Kluby golfowe dla początkujących

Kiedy zaczynasz przygodę z golfem, nie musisz wychodzić i kupować najbardziej zaawansowanych klubów na rynku. Te kluby są przeznaczone dla doświadczonych graczy, którzy szukają konkretnego rodzaju strzału lub specjalnego rodzaju twarzy klubu. Kluby dla początkujących mają zazwyczaj szersze oblicze, które jest łatwiejsze do uderzenia, a kluby są wykonane tak, aby były lżejsze. Więc będziesz w stanie zamachnąć się nimi szybciej i łatwiej uzyskać piłkę w powietrzu. Te kluby są zwykle wykonane z grafitu lub aluminium. Grafitowe kluby są lżejsze, co ułatwia ich wymach. Kluby aluminiowe są droższe niż grafitowe. Są też cięższe, co pomaga uzyskać większą prędkość główki kija, która wytwarza większą moc. Jednak mogą być zbyt ciężkie dla początkującego gracza.