Akcesoria do golfa: Czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować swoją wydajnośćNowi golfiści często mają problem ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu do gry. To nie jest łatwe, kupując nowe kluby, gdy nie masz doświadczenia lub zrozumienia, czego potrzebujesz i dlaczego. Przyjrzyjmy się kilku wskazówkom, aby Twoja następna runda była zwycięska. Aby poprawić swoją grę w golfa, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu dla pola i warunków, w których grasz. Nieznajomość tego sportu może utrudnić znalezienie wszystkich akcesoriów golfowych, których potrzebujesz. Jednakże, poprzez zrozumienie, co robią, jak pomagają i niektóre plusy i minusy różnych typów, będziesz wyposażony we wszystko, co niezbędne do następnej gry i dalej.

Piłki golfowe

Najdroższym elementem w twojej torbie golfowej jest piłka golfowa. Jeśli jesteś początkujący, prawdopodobnie będziesz grał tanią piłką, ale gdy staniesz się bardziej zaawansowany, możesz chcieć przejść do droższych modeli. Jakość i cena piłek golfowych znacznie się różnią. Najlepsze piłki golfowe, jak te wykonane przez Top-Rated Golf Balls, są zaprojektowane tak, aby latały dalej, kręciły się mniej i były bardziej trwałe niż tańsze opcje.

Większość golfistów woli używać piłki, która jest przeznaczona na dystans, ale powinieneś wybrać taką, która jest odpowiednia dla Twojego poziomu umiejętności. Jeśli jesteś początkującym, piłka dystansowa, która porusza się w powietrzu szybko i podróżuje daleko, zwykle spowoduje wiele słabych strzałów. Te piłki golfowe są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować odległość, więc mogą być bardzo trudne do dokładnego kontrolowania.

Kombinacje Driver/Fairway

Gdy twój poziom umiejętności się poprawi i nabierzesz pewności siebie, możesz chcieć przejść na mocniejszy driver. Ten typ kija jest przeznaczony do uderzania piłki na duże odległości z niską trajektorią. Często zobaczysz te kije używane przez doświadczonych golfistów na dołkach par trzy, gdzie jest woda do uniknięcia lub bunkry do oczyszczenia.

Jeśli chcesz mieć jeden klub, który może zastąpić żelazo i drewno, kombinacja driver/fairway jest świetną opcją. Ten typ kija ma mniejszą główkę niż typowy driver, co oznacza, że ma mniejszy pęd podczas swingu. Oznacza to, że będziesz potrzebował dodatkowego poziomu umiejętności, aby trafić w piłkę dokładnie tym kijem.

Puttery

Jest to jedyny element sprzętu, którym nie uderzasz, więc jest to ważne, aby uzyskać prawo. Puttery są zaprojektowane, aby pomóc Ci dostać piłkę w otworze z odległości około 25 jardów. Jeśli masz problemy z uzyskaniem piłkę do dziury z innych klubów, putter pomoże Ci zwiększyć swoją dokładność.

Ogólnie rzecz biorąc, długość puttera jest określona przez rozmiar twoich dłoni i długość twoich ramion. Możesz również rozważyć wagę puttera i jak chcesz, aby piłka podróżowała. Jeśli chcesz, aby piłka podróżowała wysoko, potrzebujesz cięższego puttera. Jeśli chcesz, aby podróżowała nisko, potrzebujesz lżejszego kija golfowego.

Golf to sport, który wymaga dobrego sprzętu, ale to także gra umiejętności. Chcesz być w stanie poprawić swoją grę za pomocą odpowiedniego sprzętu, ale musisz nauczyć się go poprawnie używać. Początkujący mogą korzystać z zestawu dla początkujących, gdy uczą się lin, ale gdy poczujesz się pewnie w swoich umiejętnościach, możesz chcieć dostosować swój sprzęt do swojej gry.

Zachowaj te wskazówki w pamięci podczas zakupów sprzętu golfowego. Pamiętaj, aby rozejrzeć się za najlepszymi cenami i znaleźć sklepy, które oferują gwarancje na swoje produkty. Im więcej wiesz o sprzęcie, którego potrzebujesz, tym lepiej będziesz przygotowany do następnej gry.