Szkolenia golfowe


„Każdy z Was, który chce się zmienić na lepsze, ożywić swój umysł i ciało, doznać nowych uniesień i naprawdę poznać siebie i innych, jeśli myśli, że już wszystkiego w życiu dokonał, że już nic go nie zaskoczy… niech zagra w golfa”.

Szkolenie golfowe każdej grupy wiekowej i na wszystkich poziomach gry prowadzę w oparciu o najnowsze metody poznane w czasie studiów w Akademii PGA Polska (obecnie jestem jej wykładowcą) i uczestnictwo w licznych corocznych szkoleniach doskonalących prowadzonych przez europejskie i światowe autorytety trenerskie PGA.

Trener osobisty.

W czasie szkolenia chcę przekazać uczniowi potrzebne mu informacje na żądany przez niego temat lub zauważone przeze mnie błędy ale również i to co dotyczy krajobrazu i piękna „golfowej” przyrody, radości z wzajemnego kontaktu i możliwości poznania się oraz aspektu rywalizacji sportowej walki. Przede wszystkim z samym sobą.

Szkolenia Seniorów III wieku.

Sam w wieku 47 lat zainteresowałem się golfem i postanowiłem zająć się nim zawodowo. Szkolenia golfowe dla Seniorów III wieku to specjalny program aktywizacji ruchowej i umysłowej dla osób starszych.

Szkolenie dzieci i młodzieży

Jako członek PGA Polska, trener w klubie golfowym Tokary Golf Club, wychowałem już wielu czołowych zawodników w tym medalistów mistrzostw Polski.

Szkolenia dla osób niepełnosprawnych.

NIEWIDOMI GRAJĄ… W GOLFA !!!

To niewiarygodne ale akademi szkoli też osoby niepełnosprawne wzorokowo. Zobacz film i galerię poniżej.


Prasa / Media / Artykuły