o Nas


Wacław Laszkiewicz trener PGA Polska

Szanowni Państwo,

Jestem zawodowym golfistą i trenerem PGA Polska (Professional Golf Association) – emerytowanym oficerem Wojska Polskiego, od zawsze związanym ze sportem. Trenowałem podnoszenie ciężarów, judo i strzelectwo, w których to dyscyplinach należąc do klubów Gwardia Opole, Śląsk Wrocław i Flota Gdynia zdobyłem medale mistrzostw Polski i dostałem się do Kadry Olimpijskiej Grupy C. Przez kilkanaście lat byłem szefem szkolenia a później dyrektorem jednego z największych klubów sportowych Wojskowego Klubu Sportowego „Flota Gdynia”. Zdobyte doświadczenia są gwarancją szkolenia na najwyższym poziomie.

W wieku 47 lat zainteresowałem się golfem i postanowiłem zająć się nim zawodowo. Jako członek PGA Polska, trener w klubie golfowym Tokary Golf Club, wychowałem już wielu czołowych zawodników w tym medalistów mistrzostw Polski(Galeria)

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszego rynku golfowego i mając na uwadze rozwój golfa w Polsce wzorem innych krajów gdzie golf od dawne dominuje wśród popularnych dyscyplin sportu postanowiłem zająć się  dystrybucją najlepszych symulatorów golfa, szkoleniem golfowym na wszystkich poziomach oraz turystyką golfową i wyposażaniem grających w najodpowiedniejszy dla nich sprzęt golfowy.

Stosując autorski system szkolenia twierdzę z całą stanowczością, że szkolenie przy pomocy symulatorów to przełom w dziedzinie golfa. Takie szkolenie i gra może odbywać się przez cały rok a szczególnie w miesiącach jesienno-wiosennych kiedy pola nie funkcjonują.

Zastosowanie wysokiej technologii umożliwia grę i szkolenie, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory dnia. Gwarantuje również kapitalną ekscytującą zabawę, szybką efektywną naukę i doskonalenie gry oraz dopasowanie sprzętu golfowego.

Nasze symulatory są bardzo wysoko ocenione przez czołowych graczy PGA i wykorzystywane w ich działalności szkoleniowej. Są łatwe w instalowaniu nawet w domowych  warunkach, proste w obsłudze a zastosowany w nich program jest bardzo atrakcyjny, wiernie odtwarzający rzeczywiste warunki. Dzięki temu przejście z symulatorów na realne pola golfowe jest bezproblemowe.

Szkolenie golfowe każdej grupy wiekowej i na wszystkich poziomach gry prowadzę w oparciu o najnowsze metody poznane w czasie studiów w Akademii PGA Polska (obecnie jestem jej wykładowcą)  i uczestnictwo w licznych corocznych szkoleniach doskonalących prowadzonych przez europejskie i światowe autorytety trenerskie PGA.

Dla osób, które lubią łączyć wypoczynek z aktywnością golfową proponujemy wyjazdy do golfowych krain, gdzie lato trwa cały rok a tym samym i gra w golfa! Organizujemy też turystykę przyjazdową szczególnie z kierunków skandynawskich powodując wykorzystanie w pełni potencjału krajowych pól golfowych w czasie trwania naszego sezonu.

Pomagamy też w dopasowaniu i wyborze adekwatnego do umiejętności i cech fizycznych firmowego sprzętu jak najlepszej klasy i w możliwie najniższych cenach stosując zasadę : „ u mnie kupujesz sprzęt… masz w cenie naukę posługiwania się nim”.

Nasza Firma Capital Golf Wacław Laszkiewicz ściśle współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie golfa – instruktorami PGA Polska (Professional Golf Association) oraz ze specjalistami z Anglii i z innych krajów gdzie golf rozwinął się na światowym poziomie.

Każdy, kto chce zajmować się golfem może znaleźć u nas coś ciekawego!

Serdecznie zachęcam do bliższego zapoznania się z nasza ofertą.